UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja juz chyba nie lubie rowerow,przerzuce sie na ZKM- mam darmowe przejazdy na PESEL,a co mi tam.Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj