UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja juz chyba nie lubie rowerow,przerzuce sie na ZKM- mam darmowe przejazdy na PESEL,a co mi tam.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1
Ja juz chyba nie lubie rowerow,przerzuce sie na ZKM- mam darmowe przejazdy na PESEL,a co mi tam.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1