A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak, bo oni wszyscy odpowiadają za to co się działo wcześniej... to już inne pokolenie. Przyjechali w ramach rozrywki. Uważam za niestosowne mówienie w taki sposób...
@Xyz1 - taką retoryką to nikt nigdy za nic nie odpowiada tzn zachód bo zachód jest święty i najlepszy ale to polacy mordowali żydów w polskich obozach, i AK i NSZ o niczym nie myślało tylko o zabijaniu żydów i teraz musza zapłacić i rozpętali 2 wojnę światową zgodnie z korelacją polityki rosji i niemiec, brawo wybielajcie swoich przyjaciół na zachodzie a znowu sprzedadzą was byle komu i zasłonią się nie pamiecią, śmieją się i plują wam w twarz a Polacy udają że deszcz pada oczywiście nie za darmo bo zawsze się jakiś stołek trafi za pare euro u niemca na szparagach albo papryce jak trzeba to trzeba, bywa
Jo, oni nie odpowiadają za zbrodnie swoich dziadków i rodziców, ale Polacy mają odpowiadać za drugą wojnę światową i za rozkwit swojego kraju w średniowieczu i kolonie w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Czekaj, przecież Polska nie miała nigdy koloni. Nieważne, i tak musi ponieść za nie odpowiedzialność, bo... bo tak i już.
racja, zobaczcie ile gościu dostał minusów że poruszył specjalnie nie wygodny temat, lewactwo szczeka i minusy daje, bo chciało by do koryta przecież wiadomo że chodzi o to aby żyć na wasz koszt i urządzać wam życie za wasze pieniądze i zmieniać waszą mentalność na lewicową postępacką bo wtedy będzie można głupkami manipulować, nie mówmy o tym bo to było dawno zamiećmy to pod dywan i udajmy przyjaciół to może sie dochapiemy czegoś taki głupi polaczek co skacze wokół swoich panów i czeka aż go pogłaskają i dadzą pare euro heh przyjechali budować mosty a plują na nas za każdym razem, racja 100000% nic tak nie gorszy jak prawda !!! lewactwo szczeka a karawana jedzie dalej !
bo zachód wypracował u polaków kompleks mniejszości i jak widzą szweda czy belga w ciuszkach hilfingera czy armana to sie miziają i przymilają i udają fajnych, bez kitu polaczkowo, dlatego nas wykorzystują na tych szparagach i papryce wiem bo sam byłem i swoje zobaczyłem te obozy pracy
jak będzie trzeba i będzie taki rozkaz to polacy też zapłacą za kolonializm, za 15 mln dolarów w starych kiejkutach amerykanie "przesłuchiwali "więźniów specjalnej troski a potem polska wypłaciła im odszkodowania hahahaha bo unia kazała, pośmiewisko świata, no to za kolonializm też możemy zapłacić a komu to przeszkadza ?, w sumie tanio można polaczków kupić 15 mln dolarów za takie rzeczy hmmmmm to ja już nic nie chce wiedzieć co my robimy za różne sumy :D
Wręcz przeciwnie.
Po prostu wstyd i hańba pisać takie komentarze, jak państwo niżej. Zostawmy historię w przyszłości, przecież to nie wina młodego pokolenia, że coś kiedyś było nie w porządku. Młodzież z różnych części Europy ma szansę poznać się, zobaczyć jak wyglądają wzajemne kraje, język, szkoła i rozrywka, a wy szukacie jakiś wymyślnych historii, to już naprawdę podchodzi pod paranoję. Super, że młodzież ma możliwość zwiedzić świat, poduczyc się angielskiego i zobaczyć namiastkę życia osób zza granicy za darmo:)
a no wiadomo zostawmy wszystko i bedzie ok no tak, wstyd to było iść na współprace z SS i brać pieniążki chyba że oni tak społecznie za darmo to jeszcze lepiej, a co ma do tego wyjazd za granice ? zwiedzanie świata ? przecież każdy może mieć paszport i jechać nawet do korei północnej jak chce czy tam lubi, ale nie rozumiem czym sie podniecać że zobaczą namiastę życia osób za granicy za darmo ? za darmo :D hahaha no to jest wypracowany kompleks mniejszości - polaczek, bo tam za granicą to wszystko ze złota mają i mercedesy i wszyscy chodzą w ubraniach od armaniego wiadomo