Wybrany wątek opinii

swoją droga ciekawe czy opowiedzieli jak to ich kraje poszły na współpracę z 3 Rzeszą i mordowali ludzi w ramach programów eutanazji i sterylizacji i wysłali żydów do komór gazowych
jest fajnie (2020.01.16)
Albo o tym, jak to ich socjaldemokraci w imię równości, tolerancji i praw człowieka jeszcze niedawno sterylizowali niepełnosprawnych.
(2020.01.16)
Tak, bo oni wszyscy odpowiadają za to co się działo wcześniej... to już inne pokolenie. Przyjechali w ramach rozrywki. Uważam za niestosowne mówienie w taki sposób...
Xyz1 (2020.01.16)
@Xyz1 - taką retoryką to nikt nigdy za nic nie odpowiada tzn zachód bo zachód jest święty i najlepszy ale to polacy mordowali żydów w polskich obozach, i AK i NSZ o niczym nie myślało tylko o zabijaniu żydów i teraz musza zapłacić i rozpętali 2 wojnę światową zgodnie z korelacją polityki rosji i niemiec, brawo wybielajcie swoich przyjaciół na zachodzie a znowu sprzedadzą was byle komu i zasłonią się nie pamiecią, śmieją się i plują wam w twarz a Polacy udają że deszcz pada oczywiście nie za darmo bo zawsze się jakiś stołek trafi za pare euro u niemca na szparagach albo papryce jak trzeba to trzeba, bywa
(2020.01.16)
Powrót do komentarzy