A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dla El Presidente dzieci nie są ważne. Konflikt powoduje, że dzieci których rodzice tu mieszkają, pracują i płacą podatki są przez ekipę Prezydenta marginalizowane. Nie możemy ich zobaczyć na imprezach miejskich bo klika nie zna pojęcia dialog. Tak samo jest z niepełnosprawnymi dziećmi z organizacji PSONI i wielu innych. Ot choćby kluby i organizacje sportowe. Mamy najgorszego prezydenta który nie umie przyznać się do błędów i sprowadza miasto na tor boczny.
Dla El Presidente dzieci nie są ważne. Konflikt powoduje, że dzieci których rodzice tu mieszkają, pracują i płacą podatki są przez ekipę Prezydenta marginalizowane. Nie możemy ich zobaczyć na imprezach miejskich bo klika nie zna pojęcia dialog. Tak samo jest z niepełnosprawnymi dziećmi z organizacji PSONI i wielu innych. Ot choćby kluby i organizacje sportowe. Mamy najgorszego prezydenta który nie umie przyznać się do błędów i sprowadza miasto na tor boczny.
I co z tego wynika dla miasta?
Promocja Miasta Elbląga. Gratulacje
„W tę niezwykłą noc było jaśniej niż za dnia”
Wspaniałe Szalone Małolaty rozpaliły nasze serca w szary dzień.
Było wspaniałe, było magicznie.
Gratulacje
Szkoda że nikt nie zadbał żeby nagłośnić że jest taki koncert właśnie dowiedziałem się z artykułu szkoda.