UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dla El Presidente dzieci nie są ważne. Konflikt powoduje, że dzieci których rodzice tu mieszkają, pracują i płacą podatki są przez ekipę Prezydenta marginalizowane. Nie możemy ich zobaczyć na imprezach miejskich bo klika nie zna pojęcia dialog. Tak samo jest z niepełnosprawnymi dziećmi z organizacji PSONI i wielu innych. Ot choćby kluby i organizacje sportowe. Mamy najgorszego prezydenta który nie umie przyznać się do błędów i sprowadza miasto na tor boczny.