UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dla El Presidente dzieci nie są ważne. Konflikt powoduje, że dzieci których rodzice tu mieszkają, pracują i płacą podatki są przez ekipę Prezydenta marginalizowane. Nie możemy ich zobaczyć na imprezach miejskich bo klika nie zna pojęcia dialog. Tak samo jest z niepełnosprawnymi dziećmi z organizacji PSONI i wielu innych. Ot choćby kluby i organizacje sportowe. Mamy najgorszego prezydenta który nie umie przyznać się do błędów i sprowadza miasto na tor boczny.