16
05.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rewelacja. .. .proszę o więcej.
100%elblążanin (2020.01.05)

info

7  
  0
Na jednym dyrektor Gębicz i Andrzej Szkolnicki.... Taaakie włosy....
Też takie nosiłem. (2020.01.06)

info

4  
  1
Wydaje mi sie, ze zdjecie 28 to szkola podstawowa nr 19,przy ul. Uroczej.
karaluch (2020.01.06)

info

1  
  1
@mesaja3 - Jest Pani Zielińska, Pani Wasiłyszyn
(2020.01.06)
Czy ktoś kojarzy dziewczyne ze zdjęcia nr 21
KH (2020.01.06)

info

0  
  0
I LO rok 1975 . ile to juz lat minelo.
adcd (2020.01.07)

info

1  
  0