Wybrany wątek opinii

Zdjęcie nr. 13 moja klasa VIIId, rok 1973.Szkoła numer 25.Super ekipa i nauczyciele Panie :Augustyniak, Sipowicz, Budzińska, dyrektor Lendzion i nasz wychowawca Pan Pawlikowski. Pozdrawiam wszystkich.
mesaja3 (2020.01.05)
@mesaja3 - Jest Pani Zielińska, Pani Wasiłyszyn
(2020.01.06)
Powrót do komentarzy