A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jazda z komuno!!!!! UB straszne czasy!!!!! jak musialam chodzic na kolanach im pod biurkiem tam. .. .. oczywiscie zamiatac i pucowac gwinty. .. .. jestem strasznie zdruzogatana a tego pana z Ukrainy to wstyd, komuch, wstertny. .. .. biedne Kijow, biedny ElblONg. .. ..
No czekamy. :)
Po kolei I na SB przyjdzie czas,chyba ze zmieni sie klimat Garbusiarz cyklista
Tak trzymaj panie Slaski,nie popuszczaj,k...stwo musi byc nazwane po imieniu.Garbusiarz cyklista