14
28.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jazda z komuno!!!!! UB straszne czasy!!!!! jak musialam chodzic na kolanach im pod biurkiem tam. .. .. oczywiscie zamiatac i pucowac gwinty. .. .. jestem strasznie zdruzogatana a tego pana z Ukrainy to wstyd, komuch, wstertny. .. .. biedne Kijow, biedny ElblONg. .. ..
Halyna. (2019.12.30)

info

1  
  2
No czekamy. :)
(2019.12.30)
Po kolei I na SB przyjdzie czas,chyba ze zmieni sie klimat Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.12.31)
Tak trzymaj panie Slaski,nie popuszczaj,k...stwo musi byc nazwane po imieniu.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.12.31)

info

0  
  0