UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jazda z komuno!!!!! UB straszne czasy!!!!! jak musialam chodzic na kolanach im pod biurkiem tam. .. .. oczywiscie zamiatac i pucowac gwinty. .. .. jestem strasznie zdruzogatana a tego pana z Ukrainy to wstyd, komuch, wstertny. .. .. biedne Kijow, biedny ElblONg. .. ..

Halyna.

Anuluj