UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jazda z komuno!!!!! UB straszne czasy!!!!! jak musialam chodzic na kolanach im pod biurkiem tam. .. .. oczywiscie zamiatac i pucowac gwinty. .. .. jestem strasznie zdruzogatana a tego pana z Ukrainy to wstyd, komuch, wstertny. .. .. biedne Kijow, biedny ElblONg. .. ..
Halyna.