UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwne że w Elblągu jest uniwersytet 3 wieku. TVP olsztyn pokazuje że w Elblągu nie ma i jest biała plama. To kto kłamie.


Anuluj