UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwne że w Elblągu jest uniwersytet 3 wieku. TVP olsztyn pokazuje że w Elblągu nie ma i jest biała plama. To kto kłamie.
Dziwne że w Elblągu jest uniwersytet 3 wieku. TVP olsztyn pokazuje że w Elblągu nie ma i jest biała plama. To kto kłamie.