Wybrany wątek opinii

Pięknie, miło,wytwórnie i rokowo. Eklektyzm ze smakiem.
Znawca smaku (2019.11.16)
@Znawca smaku - WYTWORNIE, "znafco" elbląskiego smaku
(2019.11.17)
Powrót do komentarzy