Wybrany wątek opinii
Pięknie, miło,wytwórnie i rokowo. Eklektyzm ze smakiem.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Znawca smaku - WYTWORNIE, "znafco" elbląskiego smaku
Do moderacji
Odpowiedz
0
0