27
30.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No jak to na jakiej podstawie? To Ty nie wiesz, że każdy lewak jest specjalistą w każdej dziedzinie? Zwłaszcza jeśli chodzi o kulturę, islam, płcie, ekologię i chrześcijaństwo.
(2019.10.30)
Gosciu, że Ci się nie pomylą te sądy ZA i PRZECIW Jesteś Mistrzem Przypraw, jak w meksykanskiej powieści Przepiórki w płatkach róży Pozdrawiam
Irenaodireny (2019.10.30)
Teraz czas na Antologię PRON-u.
(2019.10.30)

info

2  
  2
Kto kiedyś będzie tak ciekawie pisał ?
(2019.10.31)

info

1  
  0
Jak można mówić, że nie ma komuny od trzydziestu lat !? A Koliński, Czarzasty, a Cimoszewicz, a Miller to co !? Ludzie nie bądźcie hipokrytami i jeśli nie wiecie co oznacza słowo lewica i skąd się bierze to lepiej zamilczcie.
(2019.10.31)

info

3  
  0
Tzw. KRYTYKAŃCI sami nic często nie zrobią ale będą wszystko krytykować
(2019.11.04)

info

3  
  0
Najlepiej to profilaktycznie wszystkich opluć. Poczynając od p. Tomczyka. I zażądać by pieniądze przeznaczone na kulturę przeznaczyć na zamiatanie ulic.
(2019.11.09)

info

0  
  0