UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej to profilaktycznie wszystkich opluć. Poczynając od p. Tomczyka. I zażądać by pieniądze przeznaczone na kulturę przeznaczyć na zamiatanie ulic.


Anuluj