A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Panie Malicki, statystyczny Kowalski w ogóle nie potrzebuje literatury i sztuki, i to niezależnie od ich poziomu. Wystarczy sprawdzić, jakie są statystyki czytelnictwa w Polsce.
Małość, zawiść i prywata za publiczne pieniądze - autor artykułu ma całkowitą rację, ta pozycja będzie tylko zbierać kurz na półkach i w magazynach UM, ew. będzie się ją rozdawać gościom, byle szybciej zniknęła z ludzkich oczu i pamięci.
Piękna dłoń.
Julek jak ty wyglądasz? Gdzie masz swojego dyrektora ciepła posadka?
A ten pan w kapeluszu to tak dla. .. animuszu, czy dla. .. ekstrawagancji. .. ?
Jestem dorosły i samodzielny przez co mam własne poglądy i wiem co czytać.
żeby wszystkich usatysfakcjonować trzeba zrobić 2-gi tom !!!!!
@RobertKoliński - Panie Koliński, naprawdę uważa się Pan za lepszego znawcę literatury niż Tomczyk? Na jakiej podstawie?
I się zaczyna. Jak nie lubisz ALterlewatywnych i ich nie promujesz. .. nie znasz się na literaturze. I jak nie jesteś kolega to Cię Portel opluje i podpali jak te żyrafe. Ale to nie hejt ino delikatnie ofensywny pseudoobiektywizm. Moim zdaniem (bo taki guziczek wciaskałem) fajnie bo teraz jak to już sie utarło jak ktoś już cos zrobił to można zrobić to lepiej od niego - Znaczy wcale :P Ale ja pozdrawiam serdecznie wszystkich zamieszanych. Mamę, babcię bo już niedługo jej święto i kota. Fajnie się Was czyta, bez takich pozycji to dzień nieudany. Był kiedys taki człowiek podobno, co kazał lubic wszystkich. Chodził i promował durne zachowania. No i ciągle że jego tata to jego tata tamto. Ale my juz zrobilismy z nim porządek i jest jak jest. Trza się przyzwyczaić. Kto nigdy nie popełnił błędu intepunkcyjnego, tudzież ortograficznego niechaj pierwszy wytknie mi moje :)
Niby komuny już nie ma od 30 lat, a książki nadal sponsoruje Urząd Miasta. Dlaczego? W kapitalizmie każdy działa sam, a nie liczy na władzę.