UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
I się zaczyna. Jak nie lubisz ALterlewatywnych i ich nie promujesz. .. nie znasz się na literaturze. I jak nie jesteś kolega to Cię Portel opluje i podpali jak te żyrafe. Ale to nie hejt ino delikatnie ofensywny pseudoobiektywizm. Moim zdaniem (bo taki guziczek wciaskałem) fajnie bo teraz jak to już sie utarło jak ktoś już cos zrobił to można zrobić to lepiej od niego - Znaczy wcale :P Ale ja pozdrawiam serdecznie wszystkich zamieszanych. Mamę, babcię bo już niedługo jej święto i kota. Fajnie się Was czyta, bez takich pozycji to dzień nieudany. Był kiedys taki człowiek podobno, co kazał lubic wszystkich. Chodził i promował durne zachowania. No i ciągle że jego tata to jego tata tamto. Ale my juz zrobilismy z nim porządek i jest jak jest. Trza się przyzwyczaić. Kto nigdy nie popełnił błędu intepunkcyjnego, tudzież ortograficznego niechaj pierwszy wytknie mi moje :)
KochamElblag