65
27.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jaki poziom gry taka frekwencja
Gnoom (2019.10.28)
@.... - Ja zawsze jestem na prostej, na łuku nie da si9ę oglądać meczu.
Trzeźwy (2019.10.28)
@mm263 - Mam nadzieję że nie miasto, niech ta banda zwyroli która na łuku drze ryja zżuci się na swój ukochany klub.
Trzeźwy (2019.10.28)
Nie pisz bzudur. Jakby nie dostawali kasy to z co by sfinansowali bilety dla kibiców.
(2019.10.28)
@Acides - za zimno na kibicowanie. ..
(2019.10.28)