A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jaki poziom gry taka frekwencja
@.... - Ja zawsze jestem na prostej, na łuku nie da si9ę oglądać meczu.
@mm263 - Mam nadzieję że nie miasto, niech ta banda zwyroli która na łuku drze ryja zżuci się na swój ukochany klub.
Nie pisz bzudur. Jakby nie dostawali kasy to z co by sfinansowali bilety dla kibiców.
@Acides - za zimno na kibicowanie. ..