UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy się nie wypowiadałem ale dziś co zobaczyłem na parkiecie to jakiś "grecki dramat". Dziewczyny bez pomysłu, bez siły. stapurewicz to chyba musi trochę na siłowni czasu spędzić słaba. A cena biletów nie sprzyja żeby kibice wspomogli nie w Elblągu takie ceny.

Elbing-Soldau

Anuluj