A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Profilaktyka to większości ściema. Pieniądze dla szpitali i lekarzy przynosi leczenie Onkologiczne. .. .. ! Przeciż szpitale muszą wyjść na swoje a pacjent niekoniecznie. Stąd ta zwłoka w leczeniu przy wykryciu nowotworu. .. ..
I Bogusia z tym wiecznie przyklejonym uśmiechem.
chcę podziękować uczestnikom, dzięki ich akcji marszowi cofnęły mi się wszystkie narośla rakowe, zostałem uleczony tym marszem z balonami, niestety mam wrażenie, że od patrzenia na szczęśliwych uczestników tej nieslychanie antyrakowej akcji dostaję raka oczu i to obu,
Mr.Marsz od wszystkiego...ki grzyb ci panadole inne pastylki....marsz to lek....sens życia..........co za ciemnogród......marsz......