14
19.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Profilaktyka to większości ściema. Pieniądze dla szpitali i lekarzy przynosi leczenie Onkologiczne. .. .. ! Przeciż szpitale muszą wyjść na swoje a pacjent niekoniecznie. Stąd ta zwłoka w leczeniu przy wykryciu nowotworu. .. ..
POSZKODOWANY (2019.10.20)

info

4  
  0
I Bogusia z tym wiecznie przyklejonym uśmiechem.
(2019.10.20)

info

1  
  0
chcę podziękować uczestnikom, dzięki ich akcji marszowi cofnęły mi się wszystkie narośla rakowe, zostałem uleczony tym marszem z balonami, niestety mam wrażenie, że od patrzenia na szczęśliwych uczestników tej nieslychanie antyrakowej akcji dostaję raka oczu i to obu,
trzeźwy na umyśle (2019.10.20)

info

1  
  5
Mr.Marsz od wszystkiego...ki grzyb ci panadole inne pastylki....marsz to lek....sens życia..........co za ciemnogród......marsz......
Aidż (2019.10.20)

info

0  
  2