UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Profilaktyka to większości ściema. Pieniądze dla szpitali i lekarzy przynosi leczenie Onkologiczne. .. .. ! Przeciż szpitale muszą wyjść na swoje a pacjent niekoniecznie. Stąd ta zwłoka w leczeniu przy wykryciu nowotworu. .. ..

POSZKODOWANY