A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Panie A. Ślaski-ten artykul jest o niczym. Szkoda czasu na pisanie czegos takiego.
Wredni komuniści ,romansowali . Dziś jużna szczęście nikt nie romansuje. Dziś w państwie pisowskim wszyscy są czyści. Eee sory A poseł pìęta chyba ze
teraz mamy kuchcińskiego, niesiołowskiego i kamienice banasia
Romansiki w pracy, były, są, i będą. Najważniejsze w tym, aby wiedziała o tym Ona, On i Matka Boska.
@07zgłoś się - A co to w pisowym świecie nawet elbląskim ich nie ma? Same janioły?
Ale mieli problemy. Przecie to jest normalne w polityce do dzisiaj. I święte wierzące pisiory tak maja i inni.
@Grzegorz 1 - Tak precz z komuna ale komuniści drugą 4-latke rozpoczynają
Bo tu prawie sami post komunisci
A teraz wiecej agencji i klubow go go, o pornografii w tv nie wspomnę, związków na boku a o politukach co rusz afera seksualna! Tylko dzis na wiele nizszym poziomie! Wszyscy zachowują się jakby nie wiedzieli skąd się dzieci biorą! Co za zaklamany narod bo cnotliwa Zuzanna nie wie o czym sie mowi ale wie jak to się robi!
Pan jesteś łajdak, łajdak i łotr!!!