22
19.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie A. Ślaski-ten artykul jest o niczym. Szkoda czasu na pisanie czegos takiego.
asiorptasior (2019.10.20)

info

9  
  3
Wredni komuniści ,romansowali . Dziś jużna szczęście nikt nie romansuje. Dziś w państwie pisowskim wszyscy są czyści. Eee sory A poseł pìęta chyba ze
Slawek123 (2019.10.20)
teraz mamy kuchcińskiego, niesiołowskiego i kamienice banasia
(2019.10.20)

info

16  
  6
Romansiki w pracy, były, są, i będą. Najważniejsze w tym, aby wiedziała o tym Ona, On i Matka Boska.
07zgłoś się (2019.10.20)
@07zgłoś się - A co to w pisowym świecie nawet elbląskim ich nie ma? Same janioły?
(2019.10.20)
Ale mieli problemy. Przecie to jest normalne w polityce do dzisiaj. I święte wierzące pisiory tak maja i inni.
(2019.10.20)

info

7  
  2
@Grzegorz 1 - Tak precz z komuna ale komuniści drugą 4-latke rozpoczynają
(2019.10.20)
Bo tu prawie sami post komunisci
Hhh (2019.10.20)
A teraz wiecej agencji i klubow go go, o pornografii w tv nie wspomnę, związków na boku a o politukach co rusz afera seksualna! Tylko dzis na wiele nizszym poziomie! Wszyscy zachowują się jakby nie wiedzieli skąd się dzieci biorą! Co za zaklamany narod bo cnotliwa Zuzanna nie wie o czym sie mowi ale wie jak to się robi!
(2019.10.20)
Pan jesteś łajdak, łajdak i łotr!!!
slawek123 (2019.10.20)