Wybrany wątek opinii
O Banasik nie, bo to z jedynej słusznej partii. To tak jakby ten artykuł opublikować w 1954
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
Wredni komuniści ,romansowali . Dziś jużna szczęście nikt nie romansuje. Dziś w państwie pisowskim wszyscy są czyści. Eee sory A poseł pìęta chyba ze
Do moderacji
Odpowiedz
17
3