Wybrany wątek opinii
Romansiki w pracy, były, są, i będą. Najważniejsze w tym, aby wiedziała o tym Ona, On i Matka Boska.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@07zgłoś się - A co to w pisowym świecie nawet elbląskim ich nie ma? Same janioły?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2