Wybrany wątek opinii

Romansiki w pracy, były, są, i będą. Najważniejsze w tym, aby wiedziała o tym Ona, On i Matka Boska.
07zgłoś się (2019.10.20)
@07zgłoś się - A co to w pisowym świecie nawet elbląskim ich nie ma? Same janioły?
(2019.10.20)
Powrót do komentarzy