12
18.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Fundacja Elbląg jest wiarygodną instytucją której można zaufać, młodzi zdolni ludzie są wspierani. Szanujmy Fundacje i ludzi którzy bardzo ciężko pracują. Których serdecznie pozdrawiam. Elbląg czeka na młodych wspaniałych zdolnych ludzi. Pomagajmy by kiedyś oni pomogli nam.
Kibic z Elbląga (2019.10.18)

info

4  
  3
bardzo fajne spotkanie.
(2019.10.20)

info

1  
  0