UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fundacja Elbląg jest wiarygodną instytucją której można zaufać, młodzi zdolni ludzie są wspierani. Szanujmy Fundacje i ludzi którzy bardzo ciężko pracują. Których serdecznie pozdrawiam. Elbląg czeka na młodych wspaniałych zdolnych ludzi. Pomagajmy by kiedyś oni pomogli nam.

Kibic z Elbląga