UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fundacja Elbląg jest wiarygodną instytucją której można zaufać, młodzi zdolni ludzie są wspierani. Szanujmy Fundacje i ludzi którzy bardzo ciężko pracują. Których serdecznie pozdrawiam. Elbląg czeka na młodych wspaniałych zdolnych ludzi. Pomagajmy by kiedyś oni pomogli nam.
Kibic z Elbląga