UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fundacja Elbląg jest wiarygodną instytucją której można zaufać, młodzi zdolni ludzie są wspierani. Szanujmy Fundacje i ludzi którzy bardzo ciężko pracują. Których serdecznie pozdrawiam. Elbląg czeka na młodych wspaniałych zdolnych ludzi. Pomagajmy by kiedyś oni pomogli nam.
Kibic z Elbląga