Wybrany wątek opinii
brawo modzelewska-kozioł! mamy w sejmie piękną i mądrą PiSłankę!
Do moderacji
Odpowiedz
11
11
E tam, Krynicka z Łomży ładniejsza i zabawniejsza.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0