Wybrany wątek opinii

brawo modzelewska-kozioł! mamy w sejmie piękną i mądrą PiSłankę!
(2019.10.13)
E tam, Krynicka z Łomży ładniejsza i zabawniejsza.
(2019.10.13)
Powrót do komentarzy