Wybrany wątek opinii
A czemu została potrącona przez traktor a nie ciągnik rolniczy? Kto wie? Ja się tylko domyślam
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Bo chaslo PRL-u głosiło "kobiety na traktory" a nie "kobiety na ciągniki"
I wszystko jasne ????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0