95
06.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie masz o niczym pojęcia, gdyby nie KK to już dawno o wierze w Boga zapomniano by.
Nickita (2019.10.07)
Przez ostatnie 10 lat chodzenia do róznych kosciołów elblaskich nie słyszałem słowa o polityce. .. Zatem prawda jest, ze wypowiadaja sie ludzie ktorzy tylko sluyszeli o polityjowaniu ksiezy. .. :) nie zabierajcie glosu jak nie jestescie obiektywni, bo nie mozecie jak wiedzy nie macie:))) Za tym co sie napisze trzeba miec w czyms poparcie, argument:)) o tym ucza w podstawówce. .. :) ehhh i z kim tu pisac???:)
ASWymiata (2019.10.07)

info

4  
  2
@Zbyszek 1 - Znasz ich obu z autopsji?
(2019.10.08)
@ASWymita-W radiu maryja i telewizji trwam jest bardzo dużo polityki ziejącej nienawiścią do inaczej myślących. Na Jasnej Górze podczas największych uroczystości też są wstawki polityczne.
(2019.10.08)

info

2  
  0
To niemożliwe, aby tylu wariatów dostało jednocześnie przepustkę na wyjście.
Olga 2 (2019.10.09)

info

0  
  1