A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie masz o niczym pojęcia, gdyby nie KK to już dawno o wierze w Boga zapomniano by.
Przez ostatnie 10 lat chodzenia do róznych kosciołów elblaskich nie słyszałem słowa o polityce. .. Zatem prawda jest, ze wypowiadaja sie ludzie ktorzy tylko sluyszeli o polityjowaniu ksiezy. .. :) nie zabierajcie glosu jak nie jestescie obiektywni, bo nie mozecie jak wiedzy nie macie:)))
Za tym co sie napisze trzeba miec w czyms poparcie, argument:)) o tym ucza w podstawówce. .. :) ehhh i z kim tu pisac???:)
@Zbyszek 1 - Znasz ich obu z autopsji?
@ASWymita-W radiu maryja i telewizji trwam jest bardzo dużo polityki ziejącej nienawiścią do inaczej myślących. Na Jasnej Górze podczas największych uroczystości też są wstawki polityczne.
To niemożliwe, aby tylu wariatów dostało jednocześnie przepustkę na wyjście.