UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przez ostatnie 10 lat chodzenia do róznych kosciołów elblaskich nie słyszałem słowa o polityce. .. Zatem prawda jest, ze wypowiadaja sie ludzie ktorzy tylko sluyszeli o polityjowaniu ksiezy. .. :) nie zabierajcie glosu jak nie jestescie obiektywni, bo nie mozecie jak wiedzy nie macie:))) Za tym co sie napisze trzeba miec w czyms poparcie, argument:)) o tym ucza w podstawówce. .. :) ehhh i z kim tu pisac???:)

ASWymiata