17
05.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie Dubiella -" niedotowana przez państwo uczelnia" - niech Pan to wyjaśni lub sprostuje!!!
Tamarra (2019.10.05)

info

2  
  0
Wyposażenie raczej mierne. Może bardziej przydałaby się operacja typu przebadanie młodzieży szkolnej Elbląga. Korzyść byłaby obopulna. Studenci mieliby realną praktykę, a młodzież badania przesiewowe. Dlaczego ciągle mówi się w medycynie o chorych. Powinno postawić sprawę jasno. Dobrostan zaczyna się profilaktyką! Są obecnie wysokozautomatyzowane pomiary medyczne. Od bardzo prostych np taśma pulsu obrobiona matematycznie poprzez przekształcenia Fouriera daje wiele informacji o stanie układu krążenia. Systemy NURSECG z klasycznego pomiary EKG są wstanie, ,wycisnąć, ,40 informacji. Takich metod nieinwazyjnych, tanich i szybkich jest bardzo wiele. Problemem jest praktycznie interpretacja otrzymanych wyników. Ale to co automat przesiewający wykryje jest już, ,zyskiem, ,. Dla studenta i badanego młodego człowieka. Nie wymagam od studentów znajomości najnowszych odkryć, ,Medycyny Energetycznej, ,. Jednak także mam nadzieje iż wiedzą, że żyrafa na 7 kręgów szyjnych. .. .Idea jest taka iż nie chcemy chorować, a jeżeli już coś się, ,trafi, ,to powinno być szybko, trafnie i dokładnie zdiagnozowane. To ABC anatomii jest pierwszym stopniem, ale na nim się przecież nie kończy. No i na koniec proszę nauczyć studentów nie stosowania skrótu, ,SKS, ,w kontaktach z chorymi, zwłaszcza na zasłużonej emeryturze! Trochę zimnej wody na początek się chyba przyda?
nikt21 (2019.10.05)

info

8  
  4
zamiast brać bezdomnych, myć ich przebierać, odkarmić to pokupowali plastikowe manekiny i niby te manekiny zachowują się jak ludzie, jeden bezdomny pacjent nauczyłby ich więcej niż 100 manekinów przez 100 lat
Trzech (2019.10.06)
A czego tu szukają POcy i PSL oni nic tu nie robili. A na zdjecia pierwsi.
(2019.10.06)

info

2  
  1
@Trzech - Ale ludzi nie można sobie "brać" z ulicy, to nie przedmioty. Poza tym zabrania tego prawo - studenci nie mogą się uczyć na sobie nawzajem ani na innych ludziach. Więc jak już muszą na fantomach się uczyć, to niech się uczą na dobrym sprzęcie.
Ailatan (2019.10.06)
Super pomysł z nowym kierunkiem - położnictwo, oby się udało
Mm (2019.10.06)

info

0  
  0
Biskup Jacek z takim dystansem do sąsiadów? Czyżby jakiś ostracyzm?
(2019.10.07)