A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A moim zdaniem UBecy i SBecy to bandyci i zdrajcy naszej pięknej Ojczyzny więc dla zdrajców tylko jedna kara wydaje się zadadna kula w łeb.
proste, sluzyli ojczyznie (jaka by ona nie byla), wiec powinni dostac to co w umowie o prace. .. tak jakby Ciebie okradli z tego co zes wypracowal jako policjant lub inny straznik graniczny itd. ..
Ale ty masz łeb poryty ubeku.....
Panie Marcinie, proszę na warsztat wziąć też kolegów po fachu, historycy odegrali haniebną rolę służąc w SB. Wiem że to przeskok czasowy ale historia historyków w SB czeka na opowiedzenie.