Wybrany wątek opinii

A PO i KOD walczy by UBecy i SBecy mieli kilkukrotnie wyższe emerytury od swoich ofiar.
(2019.09.28)
proste, sluzyli ojczyznie (jaka by ona nie byla), wiec powinni dostac to co w umowie o prace. .. tak jakby Ciebie okradli z tego co zes wypracowal jako policjant lub inny straznik graniczny itd. ..
gandalff (2019.09.29)
Powrót do komentarzy