Wybrany wątek opinii
A PO i KOD walczy by UBecy i SBecy mieli kilkukrotnie wyższe emerytury od swoich ofiar.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
proste, sluzyli ojczyznie (jaka by ona nie byla), wiec powinni dostac to co w umowie o prace. .. tak jakby Ciebie okradli z tego co zes wypracowal jako policjant lub inny straznik graniczny itd. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
1