UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem UBecy i SBecy to bandyci i zdrajcy naszej pięknej Ojczyzny więc dla zdrajców tylko jedna kara wydaje się zadadna kula w łeb.


Anuluj