UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem UBecy i SBecy to bandyci i zdrajcy naszej pięknej Ojczyzny więc dla zdrajców tylko jedna kara wydaje się zadadna kula w łeb.
A moim zdaniem UBecy i SBecy to bandyci i zdrajcy naszej pięknej Ojczyzny więc dla zdrajców tylko jedna kara wydaje się zadadna kula w łeb.