A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Droga Redakcjo! Na przyszłość proponuję solidniejszą kwerendę. Urodzony w Gdańsku laureat Literackiej Nagrody Nobla z 1999 roku ma na imię Günter, a nie Ginter!!! To tak samo, gdyby Państwo podali informację o Franciszku Kafce, czy Janie Wolfgangu [Wilczym Chodzie] Goethe!
Kiedy prezydent Wroblewski rozpocznie rozmowy z prezydentami Trojmiasta nt. przylaczenia Elblaga do Trojmiejskiej Aglomeracji. Temat rozpoczety jeszcze przez prezydenta Adamowicza.
Ha, widziałem godzinę temu tego brodacza na starówce.
Co mnie Gdańsk obchodzi Mafia i nic więcej Kolorowe miasto Tfuu
Elbląg powinuen zostac dzielnicą południową Gdańska, aby proces rozpoczać Wróblewski.powinien abdykować i razem ze swoją świtą udać się ma wygnanie np. do Kisielic lub równie duzej mirjscowości, nadtępnie rada miasta winna się rozwiązać oczyścić swoje szeregi ze słupników i wpłacaczy i ogłosić się Radą Dzielnicy Poludniowej Gdańska, wysłać poselstwo z darami dla Gdańska np. to nowa Skoda byłaby dobra na dar, mieszkańcy w tym czasie tworzą " Łańcuch czystych serc do Gdańska",...coś trzeba robić ludzie bo źle tu się dzieje,
@na barykady Poeci - Co Ci Kisielice zrobiły?:)
Właśnie tak można spolszczać nazwiska, często piszą u nas np Jerzy Waszyngton zamiast George Washington, czy Elżbieta II zamiast Elizabeth II, Henryk VIII zamiast Henryk, albo Włodzimierz Lenin zamiast Władimir, Józef Stalin zamiast Iosif, Karol Darwin zamiast Charles, Fryderyk II zamiast Friedrich. Itp.
Kisielice to miejscowość Kulawego :D