UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy prezydent Wroblewski rozpocznie rozmowy z prezydentami Trojmiasta nt. przylaczenia Elblaga do Trojmiejskiej Aglomeracji. Temat rozpoczety jeszcze przez prezydenta Adamowicza.


Anuluj