UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy prezydent Wroblewski rozpocznie rozmowy z prezydentami Trojmiasta nt. przylaczenia Elblaga do Trojmiejskiej Aglomeracji. Temat rozpoczety jeszcze przez prezydenta Adamowicza.
Kiedy prezydent Wroblewski rozpocznie rozmowy z prezydentami Trojmiasta nt. przylaczenia Elblaga do Trojmiejskiej Aglomeracji. Temat rozpoczety jeszcze przez prezydenta Adamowicza.