UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg powinuen zostac dzielnicą południową Gdańska, aby proces rozpoczać Wróblewski.powinien abdykować i razem ze swoją świtą udać się ma wygnanie np. do Kisielic lub równie duzej mirjscowości, nadtępnie rada miasta winna się rozwiązać oczyścić swoje szeregi ze słupników i wpłacaczy i ogłosić się Radą Dzielnicy Poludniowej Gdańska, wysłać poselstwo z darami dla Gdańska np. to nowa Skoda byłaby dobra na dar, mieszkańcy w tym czasie tworzą " Łańcuch czystych serc do Gdańska",...coś trzeba robić ludzie bo źle tu się dzieje,

na barykady Poeci