UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękujemy P O Z Warszawy za wysłanie syfu w rzece Wiśle. Jadąc trasą nr 7 i dojeżdżają do mostu nad Wisłą w stronę Gdańska czuć smród. Taki prezent daje nam P O. Życzymy upadku i przegrania wyborów. A ci co tak i h bronią niech jada i wahają te perfumy. Gdzie są ekolodzy.