A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zdjęcie nr 14 co za oddanie w tym spojrzeniu. ..
targowisko próżności, samozachwytu i samouwielbienia, od dziesięcioleci przechowalnia tych, którzy w szkole byli ostatni raz jak zdawali maturę lub którzy w niej sobie nie poradzili, a teraz niby szkolą innych. Dramat. Nie wspomnę o tej modzie z wybiegów pokojów nauczycielskich. .. .
A wy na lekcjach też od lat powtarzacie to samo, i jak wam wypominamy, to się obruszacie!
A ty co zazdrosny?
już poprawione
Ileż w komentujących jadu. Byłam na uroczystości jakiej dawno w Elblągu nie było. Rewelacyjna część artystyczna Wspaniali bohaterowie tego dnia. Gratulacje.
Do zwykłego nauczyciela - tylko kilka faktów. Konsultanci z W-MODN w Elblągu napisali najlepsze programy nauczania z pięciu przedmiotów i zajęli pierwsze miejsca w konkursach organizowanych przez ORE (centralną instytucję doskonalącą n-li w Warszawie). Podręcznik jednej z konsultantek od kilkunastu lat z powodzeniem utrzymuje się na rynku. Uczą się z niego dzieci z całej Polski. Dwie inne konsultantki prezentowały swoje autorskie rozwiązania metodyczne na konferencjach w Stanach Zjednoczonych, a ich dzieło przetłumaczone zostało na kilka języków.
A to przecież nie wszystkie sukcesy pracowników tej instytucji.