UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ileż w komentujących jadu. Byłam na uroczystości jakiej dawno w Elblągu nie było. Rewelacyjna część artystyczna Wspaniali bohaterowie tego dnia. Gratulacje.
nauczyciel
Ileż w komentujących jadu. Byłam na uroczystości jakiej dawno w Elblągu nie było. Rewelacyjna część artystyczna Wspaniali bohaterowie tego dnia. Gratulacje.
nauczyciel