UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ileż w komentujących jadu. Byłam na uroczystości jakiej dawno w Elblągu nie było. Rewelacyjna część artystyczna Wspaniali bohaterowie tego dnia. Gratulacje.

nauczyciel

Anuluj