UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie każdy wiek ma swoje prawa.dziś nie zrobił bym wielu rzeczy co 20 lat Teraz i odwrotnie;).także trochę rozsądku nikt nie jest idealny ,dobrze że wszyscy żyją

Normalny Stary

Anuluj