UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie każdy wiek ma swoje prawa.dziś nie zrobił bym wielu rzeczy co 20 lat Teraz i odwrotnie;).także trochę rozsądku nikt nie jest idealny ,dobrze że wszyscy żyją
Normalny Stary
Dokładnie każdy wiek ma swoje prawa.dziś nie zrobił bym wielu rzeczy co 20 lat Teraz i odwrotnie;).także trochę rozsądku nikt nie jest idealny ,dobrze że wszyscy żyją
Normalny Stary