UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mieszkania są droższe. 500 tyś za działke w centrum mista? ładny wajcha poszła. miasto radnych złodziei !!!
Bang
mieszkania są droższe. 500 tyś za działke w centrum mista? ładny wajcha poszła. miasto radnych złodziei !!!
Bang