13
11.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
fotka nr 18 = The Best !!!
na trawce (2019.08.12)

info

1  
  0
Przede wszystkim b.slaby poziom prezentowanych koncertow. Robi kobieta dobrze , niech sie dzieje ale prosze o dobra oferte.
(2019.08.13)

info

0  
  0
Pracownicy UM, proszę się wybrać do Ostródy i tam zobaczcie jak powinien wyglądać amfiteatr. Pozdrawiam.
gr7 (2019.08.15)

info

0  
  0