A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
fotka nr 18 = The Best !!!
Przede wszystkim b.slaby poziom prezentowanych koncertow. Robi kobieta dobrze , niech sie dzieje ale prosze o dobra oferte.
Pracownicy UM, proszę się wybrać do Ostródy i tam zobaczcie jak powinien wyglądać amfiteatr. Pozdrawiam.