UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pracownicy UM, proszę się wybrać do Ostródy i tam zobaczcie jak powinien wyglądać amfiteatr. Pozdrawiam.
gr7
Pracownicy UM, proszę się wybrać do Ostródy i tam zobaczcie jak powinien wyglądać amfiteatr. Pozdrawiam.
gr7