UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic to nie dało... Nadal strzelają... Niektórzy mają dzieci i chcą, aby spały o tej porze... kiedy w końcu definitywnie zostanie ukrucony ten proceder?

Monika1983

Anuluj