125
31.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Moze niech ktos wysle te zdjecia na twittera i podczepi ministra rolnictwa, premiera, PIS, cala opozycje i oczywiscie pania Krysie Pawlowicz
(2019.07.31)
@zbulwersowany - Menonici, to się chyba teraz w grobach przewracają, a konkurencja z Holandii pije szampana.
realist (2019.07.31)
Osuszaja przed kolejna powodzia. Ma sens.
(2019.07.31)

info

1  
  0
Na gleboznawstwie w szkole profesor w kółko powtarzał, że gleby organiczne muszą mieć wysoki poziom wody gruntowej, bo inaczej ulegają bardzo szybko degradacji i dewastacji. Po tych nieukach Pisowskich to chyba na Żuławach zostanie tylko skała macierzysta.
Rolnik (2019.07.31)
Gdzie ekolodzy i RDOŚ? Przecież to degradacja środowiska. Urzędnicy Wód Polskich zabijają ekosystem. Jak by to ktoś prywatny zrobił to by od razu zabrali mu się do d..y!
Tymianek (2019.07.31)

info

7  
  1
To uważasz, że rolnicy dalej powinni uprawiać glebę w kunia. A słyszałeś o czymś takim jak drenowanie?
Rolnik (2019.07.31)
Brawo
Popieram (2019.07.31)
Oj lesny dziadku , idz robic zapasy wody do biedry.
(2019.07.31)
Tak, rolnik sobie zasypał rów żeby mu pole podmakało? Zastanów się zanim coś napiszesz. Kiedyś były małe poldery, bo i sprzęt do uprawy był inny. Teraz się łączy pola ,a zamiast rowu stosuje drenaż.
(2019.07.31)
W mojej okolicy jest podobny problem-brakuje wody w rowach. Pomijając to, że wysycha gleba, wszystkie organizmy żyjące w wodzie po prostu giną. .. ,
a....aa (2019.07.31)

info

5  
  0