A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Moze niech ktos wysle te zdjecia na twittera i podczepi ministra rolnictwa, premiera, PIS, cala opozycje i oczywiscie pania Krysie Pawlowicz
@zbulwersowany - Menonici, to się chyba teraz w grobach przewracają, a konkurencja z Holandii pije szampana.
Osuszaja przed kolejna powodzia. Ma sens.
Na gleboznawstwie w szkole profesor w kółko powtarzał, że gleby organiczne muszą mieć wysoki poziom wody gruntowej, bo inaczej ulegają bardzo szybko degradacji i dewastacji. Po tych nieukach Pisowskich to chyba na Żuławach zostanie tylko skała macierzysta.
Gdzie ekolodzy i RDOŚ? Przecież to degradacja środowiska. Urzędnicy Wód Polskich zabijają ekosystem. Jak by to ktoś prywatny zrobił to by od razu zabrali mu się do d..y!
To uważasz, że rolnicy dalej powinni uprawiać glebę w kunia. A słyszałeś o czymś takim jak drenowanie?
Brawo
Oj lesny dziadku
, idz robic zapasy wody do biedry.
Tak, rolnik sobie zasypał rów żeby mu pole podmakało? Zastanów się zanim coś napiszesz.
Kiedyś były małe poldery, bo i sprzęt do uprawy był inny. Teraz się łączy pola ,a zamiast rowu stosuje drenaż.
W mojej okolicy jest podobny problem-brakuje wody w rowach. Pomijając to, że wysycha gleba, wszystkie organizmy żyjące w wodzie po prostu giną. ..
,