A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kopernik pewnie by się w grobie obrócił jak by zobaczył że w XXI wieku coraz więcej ludzi wieży w to że Ziemia jest płaska
Bo jest
Wpis o ziemi co to nie jest plaska...wierzy - w tym wypadku pisze się przez rz
Frombork to również brudne, zachwaszczone miasto. Na schodach obok pomnika Kopernika wystające osty a obok zabytkowych murów metrowe chwasty. Wstyd Panie Burmistrzu
Na szczęście swoje dzieła pisał Kopernik po łacinie. Bo mógłby się w grobie przewrócić gdyby zobaczył że ktoś napisał o wierze przez ż. Wierzy od: wiara.
Tak, Rynek Miejski to własciwa nazwa. Pozdrawiam.