16
28.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kopernik pewnie by się w grobie obrócił jak by zobaczył że w XXI wieku coraz więcej ludzi wieży w to że Ziemia jest płaska
bdfvg (2019.07.28)
Bo jest
(2019.07.28)

info

1  
  1
Wpis o ziemi co to nie jest plaska...wierzy - w tym wypadku pisze się przez rz
(2019.07.28)

info

3  
  0
Frombork to również brudne, zachwaszczone miasto. Na schodach obok pomnika Kopernika wystające osty a obok zabytkowych murów metrowe chwasty. Wstyd Panie Burmistrzu
Zokolic (2019.07.29)

info

6  
  0
Na szczęście swoje dzieła pisał Kopernik po łacinie. Bo mógłby się w grobie przewrócić gdyby zobaczył że ktoś napisał o wierze przez ż. Wierzy od: wiara.
(2019.07.29)
Tak, Rynek Miejski to własciwa nazwa. Pozdrawiam.
(2019.07.30)

info

0  
  0