Wybrany wątek opinii
Kopernik pewnie by się w grobie obrócił jak by zobaczył że w XXI wieku coraz więcej ludzi wieży w to że Ziemia jest płaska
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Na szczęście swoje dzieła pisał Kopernik po łacinie. Bo mógłby się w grobie przewrócić gdyby zobaczył że ktoś napisał o wierze przez ż. Wierzy od: wiara.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0