Wybrany wątek opinii

Kopernik pewnie by się w grobie obrócił jak by zobaczył że w XXI wieku coraz więcej ludzi wieży w to że Ziemia jest płaska
bdfvg (2019.07.28)
Na szczęście swoje dzieła pisał Kopernik po łacinie. Bo mógłby się w grobie przewrócić gdyby zobaczył że ktoś napisał o wierze przez ż. Wierzy od: wiara.
(2019.07.29)
Powrót do komentarzy