UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kopernik pewnie by się w grobie obrócił jak by zobaczył że w XXI wieku coraz więcej ludzi wieży w to że Ziemia jest płaska
bdfvg
Kopernik pewnie by się w grobie obrócił jak by zobaczył że w XXI wieku coraz więcej ludzi wieży w to że Ziemia jest płaska
bdfvg