UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kopernik pewnie by się w grobie obrócił jak by zobaczył że w XXI wieku coraz więcej ludzi wieży w to że Ziemia jest płaska

bdfvg

Anuluj