UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Suwerę - "To są ludzie na wypadek, gdyby naród w koncu podniósł głowe i miał dość tych co u władzy. " - a myślałeś inaczej? Zacytuję Gomółkę: "Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy?"
@Suwerę - "To są ludzie na wypadek, gdyby naród w koncu podniósł głowe i miał dość tych co u władzy. " - a myślałeś inaczej? Zacytuję Gomółkę: "Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy?"