UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Suwerę - "To są ludzie na wypadek, gdyby naród w koncu podniósł głowe i miał dość tych co u władzy. " - a myślałeś inaczej? Zacytuję Gomółkę: "Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy?"


Anuluj